bg ru ua
Початок > Визнання > Аналітики з Gartner визнали M-Files «Стратегом» серед ECM-систем другий рік поспіль

Аналітики з Gartner визнали M-Files «Стратегом» серед ECM-систем другий рік поспіль

26.10.2017

В «Магічному квадраті» Gartner 2017 з платформ контентних сервисів експерти помістили платформу M-Files в квадрант «Стратегів», що володіють прогресивними поглядами і інноваційним підходом до розвитку технологій ECM. Аналітики відносять систему M-Files до новаторів другий рік поспіль.

Водночас, Gartner кардинально змінює підхід до визначення і поняття платформ контентних сервісів.

«Платформи контентних сервісів – це наступний щабель управління контентом, який являє собою перехід від ізольованих систем і сховищ до відкритих сервісів... Платформа стає основою інтегрованого набору сервісів і мікросервісів, що контролюють контент, сховищ та інструментів, які нескладно масштабувати і адаптувати.

Платформи тематичних сервісів володіють достатньою гнучкістю, щоб підтримати поточні і майбутні сценарії роботи з контентом. У такої платформи є власне сховище, але вона також може інтегруватися із зовнішніми сховищами і архівами за допомогою конекторів, API або пакетної інтеграції. На сьогоднішній день багато платформ тематичних сервісів можна впровадити локально, в хмарі або використовуючи гібридну архітектуру».

Бути визнаним як драйвер нового способу мислення в ринковому сегменті контентних сервісів і ECM-систем два роки поспіль свідчить про провідне становище платформи, але ще важливішою є оцінка аналітиками Gartner підходу M-Files до управління інформацією.

«Ми вважаємо, що експерти продовжують виділяти M-Files завдяки унікальному підходу та інноваціям, які дозволяють користувачам просто та швидко знаходити файли і керувати документами та іншою інформацією в різних бізнес-додатках, мережевих папках та інших сховищах інформації без довгострокової і витратної міграції даних», – прокоментував Грег Міллікен, старший віце-президент з маркетингу корпорації M-Files.

«Компанії змушені адаптуватися, щоб контролювати стрімкий і хаотичний приріст даних і контенту в розрізнених системах і сховищах. Зручність використання системи – це визначальний фактор, оскільки співробітникам не вистачає простого і більш інтуїтивного досвіду взаємодії, який по-справжньому допоможе їм робити роботу швидше і краще».

«Ми використовуємо штучний інтелект для того, щоб дозволити користувачам працювати ефективніше, а не більше. Система автоматично генерує метадані до кожного файлу і створює зв'язки між об'єктами інформації, які занурюють інформацію в контекст, дозволяючи інтелектуально керувати і динамічно організовувати файли та документи по клієнтах, проектах або кейсах. Ця концепція та унікальний підхід M-Files змінюють спосіб управління інформацією для бізнесу. Ми вважаємо, якщо Gartner відносить нас до «Стратегів», це тільки підтверджує наш успіх».

Завантажте повну доповідь Gartner 2017 з систем управління контентом

Наші клієнти