bg ru ua
Початок > Визнання > M-Files увійшла до ТОП-500 технологічних компаній за версією Deloitte

M-Files увійшла до ТОП-500 технологічних компаній за версією Deloitte

27.01.2017

За підсумками 2016 року компанія M-Files Corporation, розробник однойменного рішення для управління корпоративною інформацією, документами та узгодженням, увійшла до рейтингу провідних технологічних компаній за версією Deloitte Technology Fast 500 EMEA 2016.

Рейтинг Deloitte Technology Fast 500 EMEA 2016 – це перелік найбільш швидкозростаючих технологічних компаній в регіоні Європа, Близький Схід таАфрика. В основу рейтингу покладено відсоток зростання доходу за останні чотири роки, протягом яких показник M-Files склав 239%.

«Нашу компанію відзначають в рейтингу Deloitte Technology Fast 500 вже сьомий рік поспіль, і це – честь для нас. Ми підтверджуємо сталість в розробці і підтримці простого та функціонального рішення, яке щодня значно покращує управління важливими інформаційними активами та бізнес-процесами», – коментує генеральний директор M-Files Corporation Міка Мякітало.

«Ми зробили революцію в галузі управління корпоративним контентом завдяки унікальному підходу на основі метаданих, і ми пишаємося визнанням наших успіхів. Ми допомагаємо бізнесу боротися проти інформаційного хаосу за допомогою простого у використанні рішення, яке забезпечує користувачам швидкий і результативний пошук необхідної інформації з усіх програм».

Про рейтинг Deloitte 2016 Technology Fast 500 EMEA

Програма Deloitte Technology Fast 500™ EMEA – це об'єктивний галузевий рейтинг, спрямований на дослідження технологічної екосистеми. У ньому зазначені технологічні компанії, які досягли високих показників доходу в Європі, Близькому Сході та Африці (регіоні EMEA) протягом останніх чотирьох років. Програму проводять фахівці глобальної групи компаній Deloitte Touche Tohmatsu Limited’s Technology, Media & Telecommunications (TMT).

 

Дізнайтеся детальніше про можливості M-Files

Маєте запитання? Зв'яжіться з нами за телефоном +38 (044) 351 16 24 або електронною поштою info.ua@fts-eu.com.

Наші клієнти