bg ru ua

Електронний документообіг

Документи мають життєво важливе значення для Вашої компанії. Швидкий доступ до правильної версії документа стає ключем до успіху. Система управління документами M-Files допомагає працівникам отримати доступ до потрібних файлів в будь-який час.

ПЕРЕВАГИ:

1. Єдине та безпечне сховище документів

Важливо дбати про збереження корпоративних документів, але при цьому надати своєчасний доступ до необхідних документів авторизованим користувачам в компанії. Права доступу та обмеження можуть бути встановлені в M-Files автоматично та динамічно.

2. Швидкий пошук та актуальна версія документа

Іноді довгі пошуки потрібної версії важливого документа збільшують ризики компанії за зобов'язаннями. В якій папці розташований цей договір? Хто останнім його редагував? Яку версію відправлено клієнтові? А чи так важливо це знати? Система M-Files усуває хаос традиційної організації документів і файлів по папках та організовує інформацію за принципом змісту. Системі важливо, що міститься в документі, а не де він збережений. Тому Вам не доведеться запам'ятовувати, де збережена потрібна інформація, або яка версія документа є актуальною.

3. Легкість у використанні та дружність до користувача

Інтерфейс системи електронного документообігу M-Files звичний для користувачів і простий для розуміння, оскільки інтегрований з Провідником Windows Explorer. Користувачам не потрібно витрачати багато часу і зусиль на вивчення системи M-Files, вони просто продовжують працювати у звичному режимі, використовуючи вже наявні знання в сфері роботи з додатками.

4. Одна актуальна версія кожного документа

В M-Files збережена єдина версія кожного документа. Немає значення, який тип документа або файл Вам потрібен: він завжди актуальний. При цьому система зберігає всю інформацію про зміни та історію версій документа. Користувачі можуть повернутися до попередньої версії в будь-який момент.

5. Спільна робота

Поділитися документами в системі M-Files просто. Незалежно від того, чи потрібно Вам відправити документ одному користувачеві або працювати в команді, M-Files забезпечує добру організацію і полегшує взаємодію.

6. Швидке та гнучке встановлення

Встановлення системи M-Files зі стандартними функціями в компанії з кількістю 50-70 користувачів відбувається протягом трьох місяців. Систему M-Files можна розгорнути на власному сервері, в «хмарі» або в гібридному середовищі. Система забезпечує повнофункціональний веб-доступ для всіх видів браузерів і мобільний доступ для платформ iOS, Android та Windows Phone.

 

Дізнайтеся більше про управління документами з M-Files

Завантажте БЕЗКОШТОВНО пробну версію M-Files

Якщо Вам потрібна детальна інформація або Ви бажаєте призначити зустріч для персональної презентації M-Files, зателефонуйте нам + 7 495 950 54 69 або напишіть info.ua@fts-eu.com.

Управління якістю

Ваша компанія виробляє продукцію з постійною якістю та відповідає високим вимогам стандартів. При цьому служба якості управляє системою менеджмента якості, зокрема операційними процедурами, розробкою та поширенням політики якості, навчанням та підвищенням кваліфікації співробітників, підготовкою до аудиту і контролем виконання коригувальних заходів. Ці завдання вимагають багато часу і ресурсів. Система M-Files полегшує процеси контроля якості, покращує ефективність системи менеджменту, допомагає легко реагувати на зміни в правилах, а внутрішні та зовнішні аудити проходять гладко. Система призначена саме для організацій, в яких впроваджені стандарти якості або діють суворі галузеві вимоги.

ПЕРЕВАГИ:

1. Зменшення нормативних ризиків

Невідповідність нормативам і стандартам може обернутися для компанії значними витратами та ризиками. Система M-Files підтримує вимоги основних стандартів, наприклад, ISO 9001 або FDA 21 CFR Part 11, та забезпечує відповідність діяльності організації вимогам стандарту. Система допомагає зменшити ризик провальних аудитів і невідповідності стандартам завдяки організації інформації, збереженню записів та історії версій, підвищенню прозорості та рівня контролю бізнесу.

2. Відстеження та прозорість завдань

Невідповідності та результати аудитів можуть обернутися для компанії значними витратами та ризиками, якщо не знати, в чому джерело проблеми. Система M-Files дозволяє відстежувати завдання кожного аудиту, відділу або робочого процесу. За допомогою такої функціональності знижується час для підготовки до аудиту, а записи про коригувальні заходам і поліпшення не будуть втрачені або забуті.

3. Автоматизація процесу управління якістю

Ви отримуєте від системи детальну інформацію та звіти, а повідомлення про зміни приходять автоматично всім учасникам процесу. При цьому кожна дія збережена в історії для майбутніх аудитів. Система M-Files автоматизує робочі процеси, пов'язані з управлінням якістю, наприклад, зміни версій документів, коригувальні заходи та потенціал для покращення, а також навчання працівників. Це поліпшує простежуваність дій та змін інформації за якістю. Система M-Files забезпечує дотримання працівниками передбачених процедур.

4. Розповсюдження політики та процедур з дотримання якості

Уявіть собі, що кожен працівник компанії може знайти потрібну інформацію швидко і без Вашої допомоги. В M-Files збережена єдина версія кожного документа. Не має значення, який тип документа або файл Вам потрібен: він завжди буде актуальним. При цьому система зберігає всю інформацію про зміни та підтримує історію версій документа.

 

Дізнайтеся більше про управління якістю з M-Files

Завантажте БЕЗКОШТОВНО пробну версію M-Files

Якщо Вам потрібна додаткова інформація або Ви бажаєте призначити зустріч для персональної презентації M-Files, зателефонуйте нам + 38 (044) 351 16 24 або напишіть info.ua@fts-eu.com.

Управління договорами

«Ручне» управління договорами вимагає багато часу і ресурсів. Система M-Files полегшує процес, допомагаючи організувати цикл управління договорами і гарантуючи швидкий доступ прцівників до актуальної версії будь-якого договору в офісі і з будь-якого мобільного пристрою.

ПЕРЕВАГИ:

1. Швидкий перегляд та схвалення договорів

Управління та відстеження договорів потребує багато часу. M-Files звільняє більше робочих годин щодня завдяки автоматизації процесів у рамках управління життєвим циклом договорів. Система M-Files знає, хто відповідає за кожну задачу, а нагадування та повідомлення надсилаються автоматично.

2. Відмова від «паперових процесів»

Система M-Files замінює неефективні процеси на базі паперових документів, що досі функціонують у багатьох компаніях. M-Files пропонує унікальний підхід до зберігання, організовуючи договори та пов'язану з ними інформацію за допомогою атрибутів (властивостей) документів: тип договору, клієнт, етап договору, терміни дії та інших.

3. Безпека інформації

Завдяки M-Files конфіденційна інформація залишається в безпеці, і при цьому до неї організований обмежений доступ певним користувачам. Розмежування прав користувачів в M-Files можна регулювати автоматично та динамічно, будучи впевненим у безпеці даних і наданні санкціонованого доступу.

4. Автоматизовані робочі процеси

"Ручне" управління щоденними процесами – нераціональне використання робочого часу. Система M-Files автоматизує робочі процеси, наприклад, схвалення договорів, контроль змісту, обробку рахунків та інші.

5. Доступ з будь-якого мобільного пристрою

Переглядайте проекти договорів і керуйте процесами узгодження на ходу за допомогою мобільного додатку М-Files для iPhone, iPad, Android та Windows Phone.

 

Дізнайтеся більше про управління договорами з M-Files

Завантажте БЕЗКОШТОВНО пробну версію M-Files

Якщо Вам потрібна додаткова інформація або Ви бажаєте призначити зустріч для персональної презентації M-Files, зателефонуйте нам + 38 (044) 351 16 24 або напишіть info.ua@fts-eu.com.

Управління персоналом

Від підбору персоналу до мотивації та заохочення працівників – вся компанія розраховує на відділ з персоналу та HR-фахівців. Система M-Files допомагає організувати доступ до інформації та керувати кадровою доументацією та іншими документами, в тому числі, записами про щорічні оцінки з навчання, тренінгами та сертифікатами.

ПЕРЕВАГИ:

1. Навчання та розвиток

Керування вимогами до навчання, відстеження виконання завдань за різними тренінгами може викликати труднощі. Система M-Files дозволяє створювати завдання для навчання та контролювати їх виконання автоматично. Автоматизація управління адаптацією «новачків», розвитком нових навичок у працівників – ці процеси гарантують необхідну кількість кваліфікованого та навченого персоналу.

2. Швидкий пошук для прийняття рішень

Система M-Files усуває хаос традиційної організації файлів по папках і організовує інформацію за принципом змісту. Системі важливо, що міститься в документі, а не де він збережений. Тому Вам не доведеться запам'ятовувати, де збережена потрібна інформація, або яка версія документа є актуальною.

3. Безпека персональних даних

Завдяки M-Files персональні дані працівників залишаються в безпеці, і при цьому до них організований обмежений доступ певним користувачам. Розмежування прав користувачів в M-Files можна регулювати автоматично та динамічно, будучи впевненим у безпеці даних і наданні доступу певним працівникам.

4. Автоматизовані робочі процеси

"Ручне" управління щоденними процесами – нераціональне використання робочого часу. Система M-Files автоматизує операційні робочі процеси, наприклад, обробку та розгляд резюме, заяв, біографій, проведення співбесід та прийом на роботу нових працівників.

 

Дізнайтеся більше про управління персоналом з M-Files

Завантажте БЕЗКОШТОВНО пробну версію M-Files

Якщо Вам потрібна додаткова інформація або Ви бажаєте призначити зустріч для персональної презентації M-Files, зателефонуйте нам + 38 (044) 351 16 24 або напишіть info.ua@fts-eu.com.

Управління завданнями

Відстеження виконання великих завдань і дрібних доручень щодня забирає багато часу та енергії. Чи не краще спрямувати їх на операційні справи й аналітику? Система M-Files автоматизує управління завданнями та відстеження статусів їх виконання, а ініціатори й виконавці отримують автоматичні повідомлення. Система M-Files пов'язує завдання з проектами і при запуску певного бізнес-процесу генерує завдання співробітникам автоматично.

ПЕРЕВАГИ:

1. Прозорість завдань та гнучкість відстеження

Керівники можуть гнучко керувати завданнями і розподіляти їх по співробітниках. Завдання можна групувати за певними критеріями, швидко їх сортувати та здавати в автоматичному режимі, наприклад, щотижня. Окрім індивідуального призначення завдань, керівник може створювати групові завдання. M-Files зберігає історію делегування завдань і автоматично змінює статус завдання. Працівники можуть прикріплювати до завдання релевантні документи та переглядати їх.

2. Швидкий пошук для прийняття рішень

Система M-Files усуває хаос традиційної організації файлів по папках і організовує інформацію за принципом змісту. Системі важливо, що міститься в документі, а не де він збережений. Тому Вам не доведеться запам'ятовувати, де збережена потрібна інформація, або яка версія документа є актуальною.

3. Доступ з будь-якого мобільного пристрою

Переглядайте документи та керуйте процесами узгодження на ходу за допомогою мобільного додатку М-Files для iPhone, iPad, Android та Windows Phone.

4. Єдиний доступ до ключової інформації

Налагоджені зв'язки є головним фактором в будь-яких відносинах в бізнесі, і програмне забезпечення – не виняток. M-Files безшовно інтегрований з CRM-, ERP-системою, бухгалтерською програмою або іншою системою управління бізнесом, створюючи єдину точку доступу до корпоративної інформації. Це означає, що всі працівники компанії можуть шукати та використовувати важливу інформацію незалежно від того, де вона збережена.

5. Спільна робота

Організувати ефективну командну роботу та обмінюватися документами просто. Незалежно від того, чи потрібно Вам відправити документ одному користувачеві або працювати в команді, M-Files забезпечує добру організацію і спрощує взаємодію.

 

Дізнайтеся більше про можливості M-Files для бізнесу

Завантажте БЕЗКОШТОВНО пробну версію M-Files

Якщо Вам потрібна додаткова інформація або Ви бажаєте призначити зустріч для персональної презентації M-Files, зателефонуйте нам + 38 (044) 351 16 24 або напишіть info.ua@fts-eu.com.

Управління закупівлями

В управлінні закупівлями потрібно водночас координувати потоки документації та керувати бізнес-процесами, пов'язаними з придбанням товарів і послуг для потреб організації. Своєчасне виконання цих завдань є вкрай важливим. Система M-Files автоматизує бізнес-процеси та створює завдання для відповідальних працівників автоматично. M-Files легко інтегрується з наявними системами: ERP, CRM, бухгалтерськими та спеціалізованими.

ПЕРЕВАГИ:

1. Управління постачанням

Управління відносинами з постачальниками вимагає стратегічного планування й можливості відслідковувати взаємодію з компаніями, які постачають товари і послуги в Вашу організацію. M-Files допомагає створити тісні та довірчі відносини з ключовими постачальниками, забезпечуючи швидкий доступ до даних безпосередньо з ERP- або CRM-системи, незалежно від Вашого місця розташування.

2. Автоматизовані робочі процеси

"Ручне" управління щоденними процесами – нераціональне використання робочого часу. M-Files автоматизує операційні робочі процеси, наприклад, затвердження замовлень на закупівлю. Автоматизовані процеси допомагають налаштувати вибір кращого постачальника й отримати схвалення відповідальних осіб.

3. Швидкий пошук та обґрунтовані рішення

Іноді пошук потрібного важливого документа перетворюється на нездійсненну місію. Де цей документ? Хто останнім його редагував? А чи так важливо це знати? Система M-Files усуває хаос традиційної організації документів і файлів по папках та організовує інформацію за принципом змісту. Системі важливо, що міститься в документі, а не де він збережений. Тому Вам не доведеться запам'ятовувати, де збережена потрібна інформація, або яка версія документа є актуальною.

4. Доступ з будь-якого мобільного пристрою

Переглядайте документи та керуйте записами на ходу за допомогою мобільного додатку М-Files для iPhone, iPad, Android та Windows Phone. Переглядайте та затверджуйте технічні звіти, скануйте квитанції та чеки за допомогою камери на мобільному пристрої.

5. Контроль витрат та аналітика

Завдяки автоматизації фінанси витрачають лише після необхідного схвалення в системі або автоматичної перевірки бюджету. Співробітники можуть провести аналіз витрат по закупівлях за допомогою аналітичних звітів M-Files.

6. Відповідність корпоративним стандартам

У системі працівники налаштовують процеси, пов'язані з узгодженням закупівель, і розміщують шаблони документів відповідно до корпоративних стандартів. Керівник може налаштувати автоматизований контроль дотримання правил, наприклад, заборону використання сторонніх шаблонів заявки на закупівлю.

 

Дізнайтеся більше про управління закупівлями з M-Files

Завантажте БЕЗКОШТОВНО пробну версію M-Files

Якщо Вам потрібна додаткова інформація або Ви бажаєте призначити зустріч для персональної презентації M-Files, зателефонуйте нам + 38 (044) 351 16 24 або напишіть info.ua@fts-eu.com.

Управління техобслуговуванням

Управління технічним обслуговуванням, ремонтом обладнання та іншими основними засобами вимагає багато часу і постійної підтримки актуальності даних. Система M-Files допомагає зібрати технічні дані про обладнання та постачальників в централізованому сховищі та автоматизувати спільну роботу.

ПЕРЕВАГИ:

1. Управління технічною документацією

Спеціалізовані системи для управління основними засобами мають обмежений функціонал для управління документами. Для обліку обладнання та технічного обслуговування можна поєднати рішення M-Files з наявними у компанії системами та полегшити працівникам доступ до ключової технічної документації.

2. Потрібна інформація завжди під рукою

Іноді пошук потрібного важливого документа перетворюється на нездійсненну місію. Де цей документ? Хто останнім його редагував? А чи так важливо це знати? Система M-Files усуває хаос традиційної організації документів і файлів по папках та організовує інформацію за принципом змісту. Системі важливо, що міститься в документі, а не де він збережений. Тому Вам не доведеться запам'ятовувати, де збережена потрібна інформація, або яка версія документа є актуальною.

3. Єдиний доступ до ключової інформації

Налагоджені зв'язки є ключовим фактором в будь-яких відносинах в бізнесі, і програмне забезпечення – не виняток. M-Files безшовно інтегрований з CRM-, ERP-системою, бухгалтерською програмою або іншою системою управління бізнесом, створюючи єдину точку доступу до корпоративної інформації. Всі працівники компанії можуть шукати та використовувати важливу інформацію незалежно від того, де вона збережена.

4. Спільна робота

Організувати ефективну спільну роботу або обмінюватися документами просто. Незалежно від того, чи потрібно Вам відправити документ одному користувачеві або працювати в команді, M-Files забезпечує добру організацію та полегшує взаємодію.

5. Безпека інформації та постійний доступ

Важливо зберегти безпеку корпоративної інформації, але не менш важливо забезпечити кожного співробітника постійним доступом до необхідних даних. Розмежування прав користувачів в M-Files можна регулювати автоматично та динамічно.

 

Дізнайтеся більше про управління техобслуговуванням з M-Files

Завантажте БЕЗКОШТОВНО пробну версію M-Files

Якщо Вам потрібна додаткова інформація або Ви бажаєте призначити зустріч для персональної презентації M-Files, зателефонуйте нам + 38 (044) 351 16 24 або напишіть info.ua@fts-eu.com.

Управление проектами

Планирование, организация, управление ресурсами и процессами по проекту могут стать неподъемной задачей. Используя систему M-Files, вы можете легко установить простые правила доступа к документам и задачам, сроки реализации проекта. Именно поэтому Управление проектами является одним из наиболее востребованных приложений среди клиентов M-Files.

ПРЕИМУЩЕСТВА:

1. Быстрый поиск для принятия решений

Система M-Files устраняет хаос традиционной организации файлов по папкам и организует информацию по принципу содержания. Системе важно, что содержится в документе, а не где он хранится. Поэтому вам не придется запоминать, где хранится нужная информация, или какая версия документа актуальна.

2. Управление командой

Быть в курсе всех задач на протяжении жизненного цикла проекта трудно. Система M-Files обеспечивает быстрый доступ к необходимой информации для управления проектной командой.

3. Управление задачами

«Ручное» управление ежедневными процессами – нерациональное использование рабочего времени. Система M-Files автоматизирует операционные рабочие процессы и задачи по проекту, например, оповещение команды о крайних сроках и результатах этапов работы, просмотр и одобрение задач, уведомления и т.д.

4. Единый доступ к ключевой информации

Налаженные связи являются главным фактором в любых отношениях в бизнесе, и программное обеспечение – не исключение. M-Files бесшовно интегрируется с ERP-, CAD-системами или другой системой управления бизнесом, создавая единую точку доступа к корпоративной информации. Это означает, что все сотрудники компании могут искать и использовать важную информацию по проектам независимо от того, где она хранится.

5. Безопасность информации и постоянный доступ

Важно сохранить безопасность корпоративной информации, но не менее важно обеспечить каждого сотрудника постоянным доступом к необходимым данным. Разграничение прав пользователей в M-Files можно регулировать автоматически и динамически.

Узнайте больше об управлении проектами с M-Files

Скачать бесплатно пробную версию M-Files

Если вы хотите получить детальную информацию или назначить персональную презентацию M-Files, позвоните нам: + 7 495 950 54 69 или напишите: info.ru@fts-eu.com.

Сканирование и классификация

Вы ежедневно обрабатываете большие объемы бумажных документов. Чтобы электронные документы потом не терялись, а продолжали приносить пользу, их нужно преобразовывать в удобный формат и классифицировать. Система M-Files помогает обрабатывать документы, входящие со сканеров и из сетевых папок, и сохранять их в единое хранилище, снабжая реквизитами для быстрого поиска.

ПРЕИМУЩЕСТВА:

1. Быстрое сканирование и гибкая обработка

Система M-Files сканирует до 10 000 страниц ежедневно на одном компьютере и поддерживает сканирование из сетевых папок. После сканирования документы  классифицируются по типам или группам документов. Сотрудники получают широкие возможности для улучшения отсканированных документов и набор последующих действий.

2. Нужная информация всегда под рукой

Иногда поиск нужного и важного документа превращается в невыполнимую миссию. Где лежит этот документ? Кто последним его редактировал? А так ли это важно знать? Система M-Files устраняет хаос традиционной организации документов и файлов по папкам и организует информацию по принципу содержания. Системе важно, что содержится в документе, а не где он хранится. Поэтому вам не придется запоминать, где хранится нужная информация, или какая версия документа актуальна.

3. Быстрый поиск для принятия решений

Система M-Files устраняет хаос традиционной организации файлов по папкам и организует информацию по принципу содержания. Системе важно, что содержится в документе, а не где он хранится. Поэтому вам не придется запоминать, где хранится нужная информация, или какая версия документа актуальна.

4. Совместная работа

Организовать эффективную командную работу или обмениваться документами просто. Независимо от того, нужно ли вам отправить документ одному пользователю или работать в команде, M-Files обеспечивает хорошую организацию и упрощает взаимодействие.

Узнайте больше о сканировании и классификации документов с M-Files

Скачайте бесплатно пробную версию M-Files

Если вы хотите получить детальную информацию или назначить персональную презентацию M-Files, позвоните нам: + 7 495 950 54 69 или напишите: info.ru@fts-eu.com.

Управление информацией

Ваш бизнес полагается на быстрый доступ к актуальной информации, чтобы руководители принимали своевременные и правильные решения и могли опередить конкурентов. Независимо от того, управляете ли вы документами, видео, аудио или другими типами файлов, система M-Files устраняет информационный хаос в компании, предлагая гибкое и интуитивное решение, которое помогает сотрудникам быстро находить необходимую информацию.

ПРЕИМУЩЕСТВА:

1. Быстрый поиск для принятия решений

Система M-Files устраняет хаос традиционной организации файлов по папкам и организует информацию по принципу содержания. Системе важно, что содержится в документе, а не где он хранится. Поэтому вам не придется запоминать, где хранится нужная информация, или какая версия документа актуальна.

2. Довольные пользователи

Самая большая трудность при выборе нового программного обеспечения для внедрения в компании состоит в том, чтобы заставить всех сотрудников использовать новую систему. С M-Files реакция пользователей не становится проблемой, потому что система приспосабливается к тому, как работают пользователи. Управление документами, информацией и процессами осуществляется интуитивно, пользователям нет необходимости читать длинные инструкции. Система доступна из всех привычных программ и со всех устройств, которые сотрудники используют в ежедневной работе.

3. Единый доступ к ключевой информации

Налаженные связи являются главным фактором в любых отношениях в бизнесе, и программное обеспечение – не исключение. M-Files бесшовно интегрируется с CRM-, ERP-системой, бухгалтерской программой или другой системой управления бизнесом, создавая единую точку доступа к корпоративной информации. Это означает, что все сотрудники компании могут искать и использовать важную информацию независимо от того, где она хранится.

4. Автоматизированные рабочие процессы

"Ручное" управление ежедневными процессами – нерациональное использование рабочего времени. Система M-Files автоматизирует операционные рабочие процессы, например, утверждение заказов на закупку.

5. Совместная работа

Поделиться документами и файлами в системе M-Files просто. Независимо от того, нужно ли вам отправить документ одному пользователю или работать в команде, M-Files обеспечивает хорошую организацию и упрощает взаимодействие.

6. Быстрое и гибкое внедрение

Внедрение системы M-Files со стандартными функциями в компании с количеством 50-70 пользователей происходит в течение 3-х месяцев. Систему M-Files можно развернуть на собственном сервере, в «облаке» или в гибридной среде. Система обеспечивает полнофункциональный веб-доступ для всех видов браузеров и мобильный доступ для платформ iOS, Android и Windows Phone.

 

Узнайте больше об управлении информацией с M-Files

Скачайте бесплатно пробную версию M-Files

Если вы хотите получить детальную информацию или назначить персональную презентацию M-Files, позвоните нам: + 7 495 950 54 69 или напишите: info.ru@fts-eu.com.

Управление CRM и маркетингом

Ваш бизнес зависит от CRM-системы, она нужна для постоянного поддержания контакта с клиентами, потенциальными и текущими партнерами. Система M-Files интегрируется с существующей системой CRM в компании. Благодаря M-Files все документы по клиентам, например, коммерческие предложения, презентации, договоры, заявки на закупку, счета, электронную почту, можно быстро найти и открыть непосредственно из CRM-системы.

ПРЕИМУЩЕСТВА:

1. Довольные пользователи

Самая большая трудность при выборе нового программного обеспечения для внедрения в компании состоит в том, чтобы заставить всех сотрудников использовать новую систему. С M-Files реакция пользователей не становится проблемой, потому что система приспосабливается к тому, как работает пользователь. Управление документами, информацией и процессами осуществляется интуитивно, пользователям нет необходимости читать длинные инструкции. Система доступна из всех привычных программ и со всех устройств, которые сотрудники используют в ежедневной работе.

2. Нужная информация всегда под рукой

Иногда поиск нужного и важного документа превращается в невыполнимую миссию. Где лежит этот документ? Кто последним его редактировал? А так ли это важно знать? Система M-Files устраняет хаос традиционной организации документов и файлов по папкам и организует информацию по принципу содержания. Системе важно, что содержится в документе, а не где он хранится. Поэтому вам не придется запоминать, где хранится нужная информация, или какая версия документа актуальна.

3. Единый доступ к ключевой информации

Налаженные связи являются ключевым фактором в любых отношениях в бизнесе, и программное обеспечение – не исключение. M-Files бесшовно интегрируется с CRM-, ERP-системой, бухгалтерской программой или другой системой управления бизнесом, создавая единую точку доступа к корпоративной информации. Это означает, что все сотрудники компании могут искать и использовать важную информацию независимо от того, где она хранится.

4. Совместная работа

Поделиться документами в системе M-Files просто. Независимо от того, нужно ли вам отправить документ одному пользователю или работать в команде, M-Files обеспечивает хорошую организацию и упрощает взаимодействие.

Узнайте больше об управлении CRM и маркетингом с M-Files

Скачайте бесплатно пробную версию M-Files

Если вы хотите получить детальную информацию или назначить персональную презентацию M-Files, позвоните нам: + 7 495 950 54 69 или напишите: info.ru@fts-eu.com.

Обработка счетов

Уверенность в том, что счета оплачены вовремя, помогает поддерживать хорошие отношения с поставщиками и клиентами. Система M-Files автоматизирует отслеживание оплаты и утверждение счетов, а также других финансовых бизнес-процессов.

ПРЕИМУЩЕСТВА:

1. Автоматизированные рабочие процессы

«Ручное» управление ежедневными процессами – нерациональное использование рабочего времени. Система M-Files автоматизирует операционные рабочие процессы, например, одобрение счетов на оплату.

2. Безопасность информации

Благодаря M-Files конфиденциальная информация остается в безопасности, и при этом к ней организован ограниченный доступ определенным пользователям. Разграничение прав пользователей в M-Files можно регулировать автоматически и динамически, будучи уверенным в безопасности данных и предоставлении доступа определенным сотрудникам.

3. Доступ с любого мобильного устройства

Просматривайте документы и управляйте процессами согласования на ходу с помощью мобильного приложения М-Files для iPhone, iPad, Android и Windows Phone.

4. Единый доступ к ключевой информации

Налаженные связи являются ключевым фактором в любых отношениях в бизнесе, и программное обеспечение – не исключение. M-Files бесшовно интегрируется с CRM-, ERP-системой, бухгалтерской программой или другой системой управления бизнесом, создавая единую точку доступа к корпоративной информации. Это означает, что все сотрудники компании могут искать и использовать важную информацию независимо от того, где она хранится.

Узнайте больше об обработке счетов и согласовании c M-Files

Скачайте бесплатно пробную версию M-Files

Если вы хотите получить детальную информацию или назначить персональную презентацию M-Files, позвоните нам: + 7 495 950 54 69 или напишите: info.ru@fts-eu.com.

Согласование и утверждение

Значение периферийных процессов недооценивается, хотя они поддерживают основную деятельность компании и влияют на эффективность бизнеса. Автоматизация процессов одобрения различных документов, заявлений и отчетов позволяет сотрудникам соблюдать корпоративные стандарты и всегда знать, на какой стадии утверждения находятся документы. Система M-Files автоматизирует согласование договоров, заявок на закупку, отчетов по расходам и командировочным, авансовых отчетов, счетов.

ПРЕИМУЩЕСТВА:

1. Автоматизированные рабочие процессы

«Ручное» управление ежедневными процессами – нерациональное использование рабочего времени. Система M-Files автоматизирует рабочие процессы по согласованию и утверждению документов, например, обработку и рассмотрение чеков, билетов и отчета по командировочным расходам.

2. Быстрый просмотр и одобрение документов

Управление одобрением требует много времени. Система M-Files освобождает больше рабочих часов ежедневно благодаря автоматизации процессов утверждения документов в компании. M-Files знает, кто на каком этапе отвечает за одобрение, а напоминания и уведомления сотрудникам высылаются автоматически.

3. Отказ от «бумажных процессов»

Система M-Files заменяет неэффективные процессы на основе бумажных документов, которые до сих пор функционируют во многих компаниях. M-Files предлагает уникальный подход к хранению и организует договоры и связанную с ними информацию с помощью атрибутов (свойств) документов: тип, проект, номер договора, сроки действия и других.

4. Доступ с любого мобильного устройства

Просматривайте документы и управляйте процессами согласования на ходу с помощью мобильного приложения М-Files для iPhone, iPad, Android и Windows Phone.

5. Безопасность информации

Благодаря M-Files конфиденциальная информация остается в безопасности, и при этом к ней организован ограниченный доступ определенным пользователям. Разграничение прав пользователей в M-Files можно регулировать автоматически и динамически, будучи уверенным в безопасности данных и предоставлении доступа определенным сотрудникам.

Узнайте больше о согласовании и утверждении с M-Files

Скачайте бесплатно пробную версию M-Files

Если вы хотите получить детальную информацию или назначить персональную презентацию M-Files, позвоните нам: + 7 495 950 54 69 или напишите: info.ru@fts-eu.com.

Наші клієнти