bg ru ua

Виробництво

Ви перетворюєте ідеї на реальні продукти. Незалежно від того, чи виробляєте Ви промислове обладнання, хімічні компоненти або вироби з металів, Вам необхідно забезпечувати постійну якість та швидкий доступ до важливої інформації. Система M-Files робить управління процесами, операційними процедурами і коригувальними заходами простим та ефективним. Відповідальні працівники отримують доступ до точної інформації в будь-який час.

ПЕРЕВАГИ:

1. Зменшення ризиків невідповідності

Невідповідність нормативним вимогам стає дорогою та ризикованою перешкодою для компанії. M-Files допомагає компанії відповідати суворим галузевим нормам і стандартам.

2. Управління проектами

Керувати ресурсами, термінами та завданнями протягом усього проекту – непроста справа. Незалежно від того, чи керуєте Ви проектами з виробництва, зберігання, розподілу або транспортування, M-Files забезпечує швидкий доступ до інформації, необхідної для взаємодії всієї команди.

3. Автоматизовані робочі процеси

"Ручне" управління щоденними процесами – нераціональне використання робочого часу. M-Files автоматизує операційні робочі процеси, наприклад, затвердження замовлень на закупівлю.

4. Управління постачанням

Управління відносинами з постачальниками вимагає стратегічного планування та можливості відслідковувати взаємодію з компаніями, що постачають товари і послуги в Вашу організацію. M-Files допомагає створити тісні та довірчі відносини з ключовими постачальниками, забезпечуючи швидкий доступ до даних одразу з ERP- або CRM-системи.

 

Дізнайтеся більше про управління якістю з M-Files

Завантажте БЕЗКОШТОВНО пробну версію M-Files

Якщо Вам потрібна додаткова інформація або Ви бажаєте призначити зустріч для персональної презентації M-Files, зателефонуйте нам + 38 (044) 351 16 24 або напишіть info.ua@fts-eu.com.

Охорона здоров`я

Охорона здоров'я є однією з наймасштабніших галузей світової економіки, що швидко розвиваються. Від ведення електронних медичних карток до підтримки адміністративної діяльності лікарні, система M-Files забезпечує швидкий доступ до важливої інформації медичному та адміністративному персоналові.

ПЕРЕВАГИ:

1. Управління медичною інформацією

Електронні медичні картки та записи замінюють папір, що покращує процеси в медичному закладі, а лікарі завжди мають безпосередній доступ до актуальної та точної інформації про пацієнтів. Система M-Files полегшує управління медичною інформацією та медичними записами, оскільки зберігає тільки одну, завжди актуальну версію кожного файлу.

2. Захист конфіденційної інформації про пацієнтів

Система M-Files забезпечує захист конфіденційної інформації пацієнтів, оскільки тільки заздалегідь визначений персонал має доступ до цієї інформації. M-Files керує правами доступу автоматично та динамічно, забезпечуючи безпеку і конфіденційність даних, а також постійний доступ до необхідної інформації.

3. Зменшення нормативних галузевих ризиків

Невідповідність нормативам і стандартам може обернутися для компанії значними витратами та ризиками. Система M-Files допомагає забезпечити відповідність діяльності організації вимогам HIPAA і локальним стандартам. M-Files зменшує ризик несанкціонованого доступу до конфіденційних даних пацієнта завдяки єдиному зберіганню, організації та автоматизації записів.

4. Доступ з будь-якого мобільного пристрою

Переглядайте записи та керуйте завданнями на ходу за допомогою мобільного додатку М-Files для iPhone, iPad, Android та Windows Phone. Переглядайте й затверджуйте технічні звіти, скануйте квитанції та чеки за допомогою камери на мобільному пристрої.

 

Дізнайтеся більше про управління інформацією та документами з M-Files

Завантажте БЕЗКОШТОВНО пробну версію M-Files

Якщо Вам потрібна додаткова інформація або Ви бажаєте призначити зустріч для персональної презентації M-Files, зателефонуйте нам + 38 (044) 351 16 24 або напишіть info.ua@fts-eu.com.

Банки та фінанси

Незалежно від того, чи працюєте Ви в банку, страхової компанії або іншій фінансовій установі, ця галузь постійно зіштовхує вас з такими проблемами, як дотримання стандартів і забезпечення безпеки даних. Система M-Files допомагає організаціям не тільки дотримуватися правил безпеки конфіденційних даних, але й забезпечує працівникам миттєвий доступ до важливих документів та інформації.

ПЕРЕВАГИ:

1. Швидкий пошук та обґрунтовані рішення

Іноді пошук потрібного і важливого документа перетворюється на нездійсненну місію. Де цей документ? Хто останнім його редагував? А чи так важливо це знати? Система M-Files усуває хаос традиційної організації документів і файлів по папках та організовує інформацію за принципом змісту. Системі важливо, що міститься в документі, а не де він збережений. Тому Вам не доведеться запам'ятовувати, де збережена потрібна інформація, або яка версія документа є актуальною.

2. Швидкий розгляд і затвердження документів

Управління договорами і відстеження статусу узгодження вимагає багато часу. M-Files вивільняє кілька робочих годин щодня за рахунок автоматизації процесів узгодження документів. Система M-Files знає, хто відповідає за кожну задачу, а повідомлення та нагадування відправляються автоматично всім учасникам процесу.

3. Готовність до аудиту на 100%

Провал аудиторської перевірки тягне за собою ризики та може дорого коштувати компанії. Тому вкрай важливо вести грамотний облік і постійно оновлювати фінансові звіти. M-Files підтримує версійність документів і зберігає історію кожного документа з усіма змінами. Ви можете переглянути історію будь-якого документа, включно з усіма правками по датах і користувачах. Також система дозволяє повернутися до будь-якої попередньої версії документа.

4. Єдиний доступ до ключової інформації

Налагоджені зв'язки є головним фактором в будь-яких відносинах в бізнесі, і програмне забезпечення – не виняток. M-Files безшовно інтегрована з CRM-, ERP-системою, бухгалтерською програмою або іншою системою управління бізнесом, створюючи єдину точку доступу до корпоративної інформації. Це означає, що всі працівники компанії можуть шукати та використовувати важливу інформацію незалежно від того, де вона збережена.

 

Дізнайтеся більше про управління кредитними документами з M-Files

Завантажте БЕЗКОШТОВНО пробну версію M-Files

Якщо Вам потрібна додаткова інформація або Ви бажаєте призначити зустріч для персональної презентації M-Files, зателефонуйте нам + 38 (044) 351 16 24 або напишіть info.ua@fts-eu.com.

Юридичні послуги

Юридична діяльність вимагає збору, зберігання й аналізу великих обсягів документів та інформації. Робота з клієнтськими справами, договорами та угодами – це виклик. M-Files автоматизує бізнес-процеси, наприклад, узгодження та затвердження договорів, і підтримує можливості eDiscovery, забезпечуючи швидкий доступ до всієї необхідної інформації.

ПЕРЕВАГИ:

1. Функція eDiscovery

Функция eDiscovery являє собою сервіс для представлення електронних документів в юридичних та судових цілях. Інформація, збережена в електронному вигляді, стає марною, якщо не дотримано необхідних правил і вимог. Система M-Files допомагає юридичним компаніям і правовим відділам виконувати завдання з управління судовими документами завдяки п'яти категоріям eDiscovery: Планування, Збереження, Підготовка, Перегляд та Загальний доступ.

2. Безпечне та надійне управління документами

Керувати справами, позовами та документами стає простіше, коли все збережено в єдиній системі. Користувачі можуть керувати юридичними документами, контактами та фінансовою інформацією безпосередньо з M-Files. Ви можете ділитися певними документами та інформацією з клієнтами відразу з системи, водночас залишаючи конфіденційні дані в закритому доступі.

3. Швидкий перегляд і схвалення договорів

Незалежно від того, чи працюєте Ви в юридичній компанії або в юридичному відділі компанії, розвиток бізнесу вимагає часу. M-Files звільняє більше робочих годин щодня завдяки автоматизації процесів у рамках управління життєвим циклом договорів. Система M-Files знає, хто відповідає за кожну задачу, а нагадування і повідомлення надсилаються автоматично.

4. Єдиний доступ до ключової інформації

Налагоджені зв'язки є ключовим фактором в будь-яких відносинах в бізнесі, і програмне забезпечення – не виняток. M-Files безшовно інтегрована з CRM-, ERP-системою, бухгалтерською програмою або іншою системою управління бізнесом, створюючи єдину точку доступу до корпоративної інформації. Всі працівники компанії отримують доступ до важливої інформації незалежно від того, де вона збережена.

 

Дізнайтеся більше про управління договорами та процесами узгодження з M-Files

Завантажте БЕЗКОШТОВНО пробну версію M-Files

Якщо Вам потрібна додаткова інформація або Ви бажаєте призначити зустріч для персональної презентації M-Files, зателефонуйте нам + 38 (044) 351 16 24 або напишіть info.ua@fts-eu.com.

Фармацевтика

Незалежно від того, чи працюєте Ви в фармацевтичній компанії, в галузі біотехнологій або на виробництві медичного обладнання, підтримання відповідності галузевим вимогам і стандартам та забезпечення високої якості продукції – основні пріоритети у Вашій роботі. Відстеження процесів контролю за якістю та перевірка виконання заходів може займати дуже багато часу. Система M-Files автоматизує завдання, надаючи відповідальним особам швидкий доступ до потрібної інформації.

ПЕРЕВАГИ:

1. Розповсюдження інформації

Уявіть собі, що кожен працівник компанії може знайти потрібну інформацію швидко і без Вашої допомоги. В M-Files збережена єдина версія кожного документа. Не має значення, який тип документа або файл Вам потрібен: він завжди буде актуальним. При цьому система зберігає всю інформацію про зміни та підтримує історію версій документа.

2. Безпека інформації та постійний доступ

Важливо зберегти безпеку корпоративної інформації, але не менш важливим є забезпечення кожного працівника постійним доступом до необхідних даних. Розмежування прав користувачів в M-Files можна регулювати автоматично і динамічно. Так Ви економите час і завжди впевнені в тому, що права доступу обмежені відповідно до обов'язків користувачів.

3. Автоматизація процесів котролю за якістю

У компанії Ви відповідальні за процеси з контролю за якістю. Вам необхідно бути впевненим, що працівники дотримуються встановлених процедур. Для цього не потрібно керувати щоденними процесами в "ручному" режимі. M-Files автоматизує робочі процеси контролю за якістю, наприклад, контроль змін, коригувальні заходи і поліпшення, навчання працівників. Тепер Ви можете зосередитися на глобальних завданнях, а автоматизовані процеси гарантують дотримання вимог та виконання завдань.

4. Зменшення нормативних ризиків

Невідповідність нормативам і стандартам може обернуться для компанії значними витратами та ризиками. Система M-Files підтримує вимоги основных стандартов, наприклад, ISO 9001 або FDA 21 CFR Part 11. M-Files допомагає забезпечити відповідність діяльності компанії вимогам стандарту. Система знижує ризик провальних аудитів та невідповідності стандартам завдяки організації інформації, збереженню записів та історії версій, підвищенню прозорості та рівня контролю бізнесу.

 

Дізнайтеся більше про управління якістю з M-Files

Завантажте БЕЗКОШТОВНО пробну версію M-Files

Якщо Вам потрібна додаткова інформація або Ви бажаєте призначити зустріч для персональної презентації M-Files, зателефонуйте нам + 38 (044) 351 16 24 або напишіть info.ua@fts-eu.com.

Транспорт та логістика

Переміщення товарів з точки А в точку Б вимагає ретельного попереднього планування та підготовки документів. Система M-Files дозволяє автоматизувати обробку рахунків та інших важливих процесів, пов'язаних з постачанням і отриманням товару, узгодженням договорів. Ви отримуєте доступ до всієї необхідної інформації для ефективного управління бізнесом.

ПЕРЕВАГИ:

1. Автоматизовані робочі процеси

"Ручне" управління щоденними процесами – нераціональне використання робочого часу. M-Files автоматизує операційні робочі процеси, наприклад, затвердження замовлень на закупівлю, і відстежує статус виконання завдання.

2. Швидкий пошук та обґрунтовані рішення

Іноді пошук потрібного важливого документа перетворюється на «нездійсненну місію». Де цей документ? Хто останнім його редагував? А чи так це важливо знати? Система M-Files усуває хаос традиційної організації документів і файлів по папках та організовує інформацію за принципом змісту. Системі важливо, що міститься в документі, а не де він збережений. Тому Вам не доведеться запам'ятовувати, де збережена потрібна інформація, або яка версія документа э актуальною.

3. Єдиний доступ до ключової інформації

Налагоджені зв'язки є головним фактором в будь-яких відносинах в бізнесі, і програмне забезпечення – не виняток. M-Files безшовно інтегрована з CRM-, ERP-системою, бухгалтерською програмою або іншою системою управління бізнесом, створюючи єдину точку доступу до корпоративної інформації. Це означає, що всі працівники компанії можуть шукати та використовувати важливу інформацію незалежно від того, де вона збережена.

4. Доступ з будь-якого мобільного пристрою

Переглядайте записи та керуйте завданнями на ходу за допомогою мобільного додатку М-Files для iPhone, iPad, Android та Windows Phone. Переглядайте та затверджуйте технічні звіти, скануйте квитанції та чеки за допомогою камери на мобільному пристрої.

 

Дізнайтеся більше про управління документами та процесами з M-Files

Завантажте БЕЗКОШТОВНО пробну версію M-Files

Якщо Вам потрібна додаткова інформація або Ви бажаєте призначити зустріч для персональної презентації M-Files, зателефонуйте нам + 38 (044) 351 16 24 або напишіть info.ua@fts-eu.com.

Торгівля та дистрибуція

Закупівля, постачання і транспортування товарів супроводжуються великою кількістю документів. Система M-Files автоматизує бізнес-процеси, наприклад, узгодження та затвердження договорів та запитів на закупівлю, а працівники отримують швидкий доступ до всієї необхідної інформації.

ПЕРЕВАГИ:

1. Автоматизовані робочі процеси

"Ручне" управління щоденними процесами – нераціональне використання робочого часу. M-Files автоматизує операційні робочі процеси та відстежує виконання і статус завдання.

2. Управління постачанням

Управління відносинами з постачальниками вимагає стратегічного планування й можливості відслідковувати взаємодію з компаніями, які постачають товари і послуги в Вашу організацію. M-Files допомагає створити тісні та довірчі відносини з ключовими постачальниками, забезпечуючи швидкий доступ до даних безпосередньо з ERP- або CRM-системи, незалежно від Вашого місця розташування.

3. Швидкий пошук та обґрунтовані рішення

Іноді пошук потрібного важливого документа перетворюється на нездійсненну місію. Де цей документ? Хто останнім його редагував? А чи так важливо це знати? Система M-Files усуває хаос традиційної організації документів і файлів по папках і організовує інформацію за принципом змісту. Системі важливо, що міститься в документі, а не де він збережений. Тому Вам не доведеться запам'ятовувати, де збережена потрібна інформація, або яка версія документа є актуальною.

4. Єдиний доступ до ключової інформації

Налагоджені зв'язки є ключовим фактором в будь-яких відносинах в бізнесі, і програмне забезпечення – не виняток. M-Files безшовно інтегрована з CRM-, ERP-системою, бухгалтерською програмою або іншою системою управління бізнесом, створюючи єдину точку доступу до корпоративної інформації. Всі працівники компанії отримують доступ до важливої інформації незалежно від того, де вона збережена.

 

Дізнайтеся більше про управління договорами та процесами узгодження з M-Files

Завантажте БЕЗКОШТОВНО пробну версію M-Files

Якщо Вам потрібна додаткова інформація або Ви бажаєте призначити зустріч для персональної презентації M-Files, зателефонуйте нам + 38 (044) 351 16 24 або напишіть info.ua@fts-eu.com.

Аудит та консалтинг

Консалтингова та аудиторська діяльність передбачає індивідуальний підхід до кожного клієнта. Щоб працівники використовували робочий час ефективно для вирішення проблем клієнтів, необхідно звільнити їх від «ручних» операцій. Система M-Files автоматизує бізнес-процеси, наприклад, узгодження та затвердження договорів, комерційних пропозицій, звітів про робочий час, і забезпечує швидкий доступ до всієї необхідної інформації.

ПЕРЕВАГИ:

1. Швидкий пошук та обґрунтовані рішення​

Іноді пошук потрібного важливого документа перетворюється на нездійсненну місію. Де цей документ? Хто останнім його редагував? А чи так важливо це знати? Система M-Files усуває хаос традиційної організації документів і файлів по папках та організовує інформацію за принципом змісту. Системі важливо, що міститься в документі, а не де він збережений. Тому Вам не доведеться запам'ятовувати, де збережена потрібна інформація, або яка версія документа є актуальною.

2. Єдиний доступ до ключової інформації

Налагоджені зв'язки є ключовим фактором в будь-яких відносинах в бізнесі, і програмне забезпечення – не виняток. M-Files безшовно інтегрована з CRM-, ERP-системою, бухгалтерською програмою або іншою системою управління бізнесом, створюючи єдину точку доступу до корпоративної інформації. Всі працівники компанії отримують доступ до важливої інформації незалежно від того, де вона збережена.

3. Доступ з будь-якого мобільного пристрою

Переглядайте документи та керуйте записами на ходу за допомогою мобільного додатку М-Files для iPhone, iPad, Android та Windows Phone. Переглядайте та затверджуйте договори, комерційні пропозиції та зберігайте важливі документи за допомогою мобільного пристрою.

4. Совместная работа и общий доступ

В M-Files можна швидко організувати загальний доступ до документів іншим працівникам. Незалежно від того, чи хочете Ви поділитися з кимось документом або почати роботу в команді.

 

Дізнайтеся більше про управління інформацією та процесами з M-Files

Завантажте БЕЗКОШТОВНО пробну версію M-Files

Якщо Вам потрібна додаткова інформація або Ви бажаєте призначити зустріч для персональної презентації M-Files, зателефонуйте нам + 38 (044) 351 16 24 або напишіть info.ua@fts-eu.com.

Будівництво та інжиніринг

Розвиток архітектурної концепції будівель, розробка та планування різних об'єктів передбачає багато документації, планів і узгодження. Система M-Files зберігає єдину, завжди актуальну версію будь-якого документа. Працівники отримують швидкий та легкий доступ до креслень AutoCAD, планів будівництва, тендерної документації безпосередньо з системи.

ПЕРЕВАГИ:

1. Автоматизовані робочі процеси

"Ручне" управління щоденними процесами – нераціональне використання робочого часу. Система M-Files автоматизує операційні робочі процеси, наприклад, затвердження плану робіт, і відстежує статус виконання завдання.

2. Единый доступ к ключевой информации

Налагоджені зв'язки є головним фактором в будь-яких відносинах в бізнесі, і програмне забезпечення – не виняток. M-Files безшовно інтегрована з CRM-, ERP-системою, бухгалтерською програмою або іншою системою управління бізнесом, створюючи єдину точку доступу до корпоративної інформації. Це означає, що всі працівники компанії можуть шукати та використовувати важливу інформацію незалежно від того, де вона збережена.

3. Доступ з будь-якого мобільного пристрою

Переглядайте записи та керуйте процесами на ходу за допомогою мобільного додатку М-Files для iPhone, iPad, Android та Windows Phone. Переглядайте та затверджуйте пропозиції, креслення і зберігайте важливі документи по проектах за допомогою мобільного пристрою.

4. Спільна робота зі спільним доступом

У системі M-Files можна швидко організувати спільний доступ до документів іншим працівникам. Незалежно від того, чи хочете Ви поділитися з кимось документом або почати командну роботу.

 

Дізнайтеся більше про управління проектами з M-Files

Завантажте БЕЗКОШТОВНО пробну версію M-Files

Якщо Вам потрібна додаткова інформація або Ви бажаєте призначити зустріч для персональної презентації M-Files, зателефонуйте нам + 38 (044) 351 16 24 або напишіть info.ua@fts-eu.com.

Енергетика

Незалежно від того, чи працюєте Ви на нафтопереробному заводі, в гірничодобувній промисловості або на виробництві компонентів для сонячної енергії, важливо дотримуватись галузевих стандартів якості. Система M-Files допомагає організаціям дотримуватися галузевих вимог, забезпечуючи миттєвий доступ до важливих документів та інформації.

ПЕРЕВАГИ:

1. Швидкий пошук та обґрунтовані​ рішення

Іноді пошук потрібного важливого документа перетворюється на нездійсненну місію. Де цей документ? Хто останнім його редагував? А чи так важливо це знати? Система M-Files усуває хаос традиційної організації документів і файлів по папках та організовує інформацію за принципом змісту. Системі важливо, що міститься в документі, а не де він збережений. Тому Вам не доведеться запам'ятовувати, де збережена потрібна інформація, або яка версія документа є актуальною.

2. Управління проектами

Керувати ресурсами, термінами та завданнями протягом всього проекту – непроста справа. Незалежно від того, чи керуєте Ви проектами з виробництва, зберігання, розподілу або транспортування, M-Files забезпечує швидкий доступ до інформації, необхідної для управління всією командою.

3. Зменшення нормативних галузевих ризиків

Невідповідність галузевим вимогам може обернутися для компанії значними витратами та ризиками. Система M-Files зменшує ризик несанкціонованого доступу до конфіденційних даних пацієнта завдяки єдиному зберіганню, організації та автоматизації записів і документів.

4. Єдиний доступ до ключової інформації

Налагоджені зв'язки є головним фактором в будь-яких відносинах в бізнесі, і програмне забезпечення – не виняток. M-Files безшовно інтегрована з CRM-, ERP-системою, бухгалтерською програмою або іншою системою управління бізнесом, створюючи єдину точку доступу до корпоративної інформації. Це означає, що всі працівники компанії можуть шукати та використовувати важливу інформацію незалежно від того, де вона збережена.

 

Дізнайтеся більше про управління інформацією та процесами з M-Files

Завантажте БЕЗКОШТОВНО пробну версію M-Files

Якщо Вам потрібна додаткова інформація або Ви бажаєте призначити зустріч для персональної презентації M-Files, зателефонуйте нам + 38 (044) 351 16 24 або напишіть info.ua@fts-eu.com.

Комерційна нерухомість

Незалежно від того, чи працюєте Ви в керівній компанії, володієте об'єктом комерційної нерухомості або здійснюєте діяльність в галузі девелопменту, дуже складно зосередитися на стратегії та глобальних планах, якщо Ви постійно турбуєтеся про узгодження документів і перевіряєте виконання процесів. З M-Files Ви можете швидко знайти поточні версії звітів з продажу, аналітику та записи за активами. Система автоматизує процес розгляду і затвердження договорів купівлі-продажу та договорів оренди.

ПЕРЕВАГИ:

1. Єдиний доступ до ключової інформації

Налагоджені зв'язки є головним фактором в будь-яких відносинах в бізнесі, і програмне забезпечення – не виняток. M-Files безшовно інтегрована з CRM-, ERP-системою, бухгалтерською програмою або іншою системою управління бізнесом, створюючи єдину точку доступу до корпоративної інформації. Це означає, що всі працівники компанії можуть шукати та використовувати важливу інформацію незалежно від того, де вона збережена.

2. Швидкий перегляд і схвалення договорів

В управлінні комерційною нерухомістю значну частину часу займає управління договорами. M-Files звільняє більше робочих годин щодня завдяки автоматизації процесів у рамках управління життєвим циклом договорів. Система M-Files знає, хто відповідає за кожну задачу, а нагадування та повідомлення надсилаються автоматично.

3. Доступ з будь-якого мобільного пристрою

Переглядайте документи та керуйте записами на ходу за допомогою мобільного додатку М-Files для iPhone, iPad, Android та Windows Phone. Переглядайте й затверджуйте договори, комерційні пропозиції та зберігайте важливі документи за допомогою мобільного пристрою.

4. Спільна робота зі спільним доступом

В M-Files можна швидко організувати спільний доступ до документів іншим працівникам. Незалежно від того, чи хочете Ви поділитися з кимось документом або почати командну роботу.

 

Дізнайтеся більше про управління договорами та процесами узгодження з M-Files

Завантажте БЕЗКОШТОВНО пробну версію M-Files

Якщо Вам потрібна додаткова інформація або Ви бажаєте призначити зустріч для персональної презентації M-Files, зателефонуйте нам + 38 (044) 351 16 24 або напишіть info.ua@fts-eu.com.

Наші клієнти