bg ru ua
Початок > Чому M-Files?

Чому M-Files?

M-Files – це потужна і легка у використанні система електронного документообігу і управління корпоративною інформацією. Система вирішує проблеми зберігання, класифікації, пошуку і перегляду документів та автоматизує бізнес-процеси.

Система M-Files постійно бере участь в аналітичних оглядах GartnerNucleus ResearchForrester Wave, за підсумками яких обіймає передові позиції. Експерти визнають її однією з дружніх для користувачів ECM-систем. На відміну від інших СЕД або ECM-систем, M-Files не потребує зміни бізнес-процесів компанії. Тобто, сама система підлаштовується під робочі процеси компанії, а не навпаки.

Тисячі організацій зі 100 країн світу використовують M-Files як єдину платформу для управління основними та допоміжними бізнес-процесами.

 

СЕРЕД ОСНОВНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ СИСТЕМИ:

Перегляньте всі характеристики системи M-Files

 

 

ТОП-5 КЛЮЧОВИХ ПЕРЕВАГ M-FILES:

1. Легкість у використанні: дружній та звичний для користувачів інтерфейс системи, стандартні команди управління, підтримка додатків Windows, відсутність потреби в тривалому навчанні. Веб- та мобільний доступи для усіх платформ.

2. Надійність та швидкодія: надійна робота при повільному сервері або відмові мережі, автоматична синхронізація з сервером.

3. Гнучкий та швидкий пошук документів: збереження і перегляд документів за різними категоріями: класами, проектами, клієнтами, працівниками. При цьому, документи в системі не дублюються: в системі збережений один документ, а його властивості (метадані) записані в різні категорії, наприклад, в "Проекти" та "Клієнти". Швидкий пошук за ключовими словами.

4. Контроль версій та змін: автоматичне документування змін і версій документа, повернення до попередньої версїі, порівняння версій.

5. Терміни та опції впровадження: встановлення системи M-Files зі стандартними налаштуваннями в компанії з 50-70 користувачами протягом трьох місяців. M-Files можна розгорнути на власному сервері, в «хмарі» або у гібридному середовищі.

 

ДІЗНАЙТЕСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО МОЖЛИВОСТІ АВТОМАТИЗАЦІЇ БИЗНЕСУ (інформація викладена російською мовою):

Управлінння документами та процесами

> Управлінння договорами та їх узгодженням

> Сканування та класифікація документів

> Управлінння персоналом

> Управлінння якістю

> Управлінння закупівлями

> Управлінння проектами

> Управлінння контактами та клієнтами

> Управлінння техобслуговуванням та ремонтами

> Мобільні рішення

 

ДЕМО-ДОСТУП НА 30 ДНІВ:

Завантажте БЕЗКОШТОВНО пробну версію СЕД M-Files

Маєте запитання чи бажаєте отримати персональну презентацію системи? Зв'яжіться з нами за телефоном +38 (044) 351 16 24 або електронною поштою info.ua@fts-eu.com.

Наші клієнти